Zastosowanie rolet ppoż

roletami ppoż

Bezpieczeństwo to bardzo ważny i kluczowy aspekt, który zapewnia nam komfort oraz poczucie, że wszystko jest w porządku. Urządzając domy, biura czy duże obiekty handlowe właściciele powinni zadbać o wszelkie zabezpieczenia, które mogą pomóc w niebezpiecznych sytuacjach. Jedną z firm oferujących tego typu produkty jest Fortaxa Technology. 

Bezpieczeństwo z roletami ppoż

roletami ppożWszystko to w trosce o bezpieczeństwo i pewność, że w razie krytycznej sytuacji nikomu nie stanie się krzywda. Każdy z dostępnych produktów został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na wieloletnie korzystanie z zakupionych  przedmiotów. Kurtyny oraz rolety, które zamontowane są w domach lub obiektach spełniają normy PN-EN 1634-1:2014 w związku z odpornością ogniową E120. Posiadają certyfikaty, które zapewniają ochronę nawet do 2 godzin przed ogniem, chroniąc tym samym przede wszystkim ludzi i mienie. Powinien być to wystarczający czas, który pozwoli na ugaszenie pożaru i pomoc osobom potrzebującym. Dodatkowo producent do rolet oraz żaluzji przeciwpożarowych może dołączyć aktywację za pomocą systemu sygnalizacji pożarowej budynku połączenie z centralą. Wtedy mamy pewność, że pomoc nadejdzie stosunkowo szybko, a nasze  życie i zdrowie jest w dobrych rękach. Artykuły produkowane przez firmy są solidne oraz estetyczne w wyglądzie. W ich ofercie można znaleźć wiele asortymentu w tym m.in. kurtyny i rolety ppoż., bramy, kraty antywłamaniowe i wiele innych. Rolety posiadają wiele właściwości, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Chronią również przed włamaniem i zabraniem mienia z każdego miejsca. Produkty, które zostały zamontowane, sprawdzą się niezależnie od miejsca. Zarówno w magazynach, jak i obiektach biurowych. Atesty jakości, które przechodzą, zanim wyjdą na rynek, są gwarancją ich niezawodności oraz precyzji ich wykonania. Tworzone są ze stali oraz aluminium, co oznacza, że dopasują się do każdej przestrzeni, tej wewnątrz, ale również i na zewnątrz.

Ważnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze kurtyn przeciwpożarowych, jest ich montaż. Opcje mocowania proponowane przez dystrybutorów pasują do wielu rodzajów konfiguracji sufitowych. Można dopasować je zarówno do podwieszanych sufitów, jak i stałych. Najbardziej przydatne rolowane bramy, będą w galeriach handlowych, halach, garażach podziemnych bądź domach. Z usług oferowanych na rynku skorzystać może każdy — prywatna osoba, która chce zwiększyć bezpieczeństwo swoje i rod

Więcej na: https://fortaxa.pl/

Dodaj komentarz