Modne kanapy z pojemnikiem na pościel

 

Mój syn pojechał na kolonie. W tym czasie postanowiliśmy z mężem przeprowadzić planowany od dawna remont jego pokoju. Na szczęście nie musieliśmy wynajmować fachowca, bo mąż jest budowlańcem. Chcemy położyć panele, pomalować ściany i wymienić wszystkie meble. Syn rośnie bardzo szybko i trzeba też kupić mu nowe łóżko.

Kanapy z pojemnikiem na pościel do pokoju

kanapa z pojemnikiem na pościelPo wyjeździe syna mąż udał się do sklepu po potrzebne mu do remontu przedmioty. Kupiła również panele i farby. Kiedy wrócił udaliśmy się jeszcze do sklepów meblowych, by zamówić meble. Już w pierwszym znaleźliśmy piękny drewniany zestaw. Zamówiliśmy dużą szafę, dwie komody i regał na książki. Większy problem mieliśmy ze znalezieniem odpowiedniej kanapy. Kanapa z pojemnikiem na pościel była tym czego szukaliśmy. Nic nam jednak nie wpadło w oko. W końcu w trzecim sklepie znaleźliśmy czarną kanapę z czerwonymi poduszkami. Łatwo się rozkładała. Pojemnik na pościel był duży i bez problemu zmieści się tam kołdra i poduszka. Z doświadczenia wiedziałam, że syn schowa tam też kilka swoich zabawek. Tkanina kanapy była odporna na zabrudzenia, co również jest bardzo ważna, jeśli jest to mebel dla dziecka. Była też odporna na uszkodzenia. Bardzo wygodnie się na niej siedziało i miała dużą powierzchnię spania. Jedna połowa była twardsza, druga bardziej miękka. Syn będzie mógł wybrać, po której stronie woli spać. Czerwone poduszki dodadzą również trochę koloru w pokoju. Jestem pewna, że synkowi się spodoba.

Marcin, nasz syn, nie wiedział, ze będziemy robić remont. Był bardzo zdziwiony nowym wyglądem pokoju. Nowe meble pięknie pachniały drewnem. Namówił nas też na pojechanie do sklepu, żeby kupić plakaty. Bardzo lubił filmy z superbohaterami i takimi plakatami postanowił przyozdobić swoje ściany.