Laserowe usuwanie włosków

Kiedyś za czasów hippisów posiadanie bujnych włosów pod pachami, czy na nogach było czymś normalnym i żadna kobieta się nie goliła. Teraz byłoby to nie do pomyślenia i świadczyło o czyimś zaniedbaniu, lub co gorsza brudzie.

Gdzie usunąć laserowo włosy?

laserowe usuwanie włosów wrocławKobiety najczęściej usuwają owłosienie z nóg, pach i okolic bikini. Gładkie ciało w tych miejscach wpływa na nasz dyskomfort i często dodaje nam pewności. Golić się możemy samodzielnie w domu, przy użyciu ogólnie dostępnych metod takich jak maszynka, golarka, czy depilator elektryczny. Najpopularniejsza jest maszynka jednorazowa, bo jest tania i szybko możemy się pozbyć owłosienia w każdym miejscu. Jednak włoski szybko odrastają i wymagają codziennego  stosowania. Depilatorem także szybko usuniemy włosy, ale będzie temu towarzyszyć ból, gdyż  wyrywa on od kilku do kilkunastu włosków jednocześnie. Ta metoda daje poczucie gładkich nóg na kilkanaście dni. Jeżeli zależy nam na długim efekcie, to najlepiej wybrać laserowe usuwanie włosów Wrocław będzie miastem, gdyż wykonamy tą usługę szybko i profesjonalnie. Metoda ta staje się coraz bardziej popularna ze względu na niemalże stuprocentową skuteczność. Po laserowej depilacji, włosy nie odrastają przez długie tygodnie, a czasem nawet miesiące. Im cieńsze mamy włoski, tym lepszy efekt uzyskamy. Jedynie brunetki, które mają wyjątkowo gęste owłosienie ciała, muszą zabieg powtórzyć. We Wrocławiu depilację wykonują profesjonalne kosmetyczki, które odbyły specjalne szkolenia  z laserowej depilacji.

Działanie wiązki lasera jest bardzo niewielkie i bezpieczne dla nas, dlatego mogą z niej korzystać wszystkie kobiety, a nawet mężczyźni. Zabieg trwa od dwudziestu minut do godziny, w zależności od powierzchni skóry poddanej działaniu lasera.