Jakie są korzyści wynajęcia didżeja na wesele?

 

Przede wszystkim najważniejszą największą korzyścią dla większości osób jest zdecydowanie niższy koszt niż przy wynajmie całego zespołu weselnego. Opłacamy wtedy tylko i wyłącznie pracę jednej osoby i musimy jej zapewnić wyżywienie. W niektórych sytuacjach będziemy musieli jej również zarezerwować odpowiedni nocleg, gdy impreza jest dwudniowa.

Kiedy zacząć poszukiwać didżeja na wesele?

dj wesele pomorskieZawsze, gdy decydujemy się na wybór muzycznego zespołu lub DJ-a na wesele, to powinniśmy o tym pomyśleć już przynajmniej pół roku przed weselem. Dostępne bazy w internecie pomogą nam znaleźć właściwą osobę, która będzie zabawić gości do białego rana. Rekomendacje od znajomych mogą być skutecznym wyborem, kiedy potrzebny jest nam  profesjonalny DJ wesele pomorskie to region, na którego terenie znajdziemy wielu utalentowanych muzyków, którzy mają bogate doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez weselnych, a także urodzin lub innych rodzinnych. Dobrze jest przygotować sobie listę wszystkich muzyków w naszej okolicy, aby umówić się z kilkoma na indywidualną rozmowę w cztery oczy. Będziemy sobie mogli poznać charakter oraz stylu danego człowieka i posłuchać zaprezentowanych utworów ślubnych. Oczywiście możemy od razu zapytać, ile kosztuje taka usługa i najczęściej musimy być przygotowani na kwotę rzędu 1000 zł. W niektórych przypadkach możemy liczyć, że cała zabawa wraca z oczepinami i animacją może nas wynieść około 1500 zł albo nawet 2000 zł. Będzie to i tak zdecydowanie tańsze niż wynajęcie całego zespołu muzycznego.

Warto również zapytać taką osobę, na jakim sprzęcie będzie prowadzić całą imprezę oraz ci oferuje dodatkowe światła albo inne dodatkowe atrakcje. Możemy również zapytać o jego doświadczenie i posłuchać utworów, które od zawsze puszczana weselach, aby mieć pewność, iż będą one pasowały do okoliczności naszej imprezy.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Imprezy