Gwieździste niebo na suficie w sypialni

 

Karol był wspaniałym mężem, bo spełniał wszystkie moje zachcianki a miałam ich sporo. W końcu sporo zarabiał i przecież musiał wydawać na mnie pieniądze. Ja również miałam zatrudnienie, jednak pieniądze wydawałam na mieszkanie i jedzenie dla całej rodziny.

Posiadanie pięknego sufitu w sypialni

sufit gwieździste nieboPodczas niedzielnego obiadu poprosiłam Karola, żebyśmy wyremontowali sypialnię. Stary wystrój już nie robił na mnie tak dużego wrażenia i potrzebowałam jakichś zmian. Kiedyś widziałam w jednej z gazet wyjątkowy sufit gwieździste niebo, które na nim było wyglądało tak realistycznie, że zapragnęłam to samo mieć w swojej sypialni. Pokazałam mężowi taki sufit w gazecie a jemu się to spodobało. Już wiedziałam, że nie będę musiała użyć swoich wdzięków, ażeby go na taki sufit namówić. Karol obiecał się sam wszystkim zająć, co mi było nawet na rękę, bo nie miałam czasu na bieganie po sklepach za meblami a sufitu, to nawet nie wiedziałam gdzie szukać. Karol wysłał mnie do matki na czas remontu, bo nie mogliśmy spać w tym czasie w sypialni. On nocował w salonie na sofie. Po tygodniu sypialnia była wyremontowana. Kiedy do niej weszłam, to od razu spojrzałam na sufit. Było na nim gwieździste niebo, które w nocy prezentowało się tak realistyczne, że miałam wrażenie, że jestem w kosmosie. Taki sufit sprawiał, że łatwiej mi się zasypiało i miałam kolorowe sny. Dziękowałam Karolowi za to, że zgodził się na taki sufit, bo było to dla mnie ważne. Był on dobrym mężem.

Swojej przyjaciółce od razu się wszystkim pochwaliłam i nawet ją zaprosiłam, ażeby mogła na własne oczy zobaczyć jak wyjątkową miałam sypialnię. Sufit tak jej się spodobał, że postanowiła również swojego męża namówić na to rozwiązanie. Moja przyjaciółka tak samo jak ja miała dobry gust.