Zlecenie na budowę basenu w hotelu

Prowadzimy rodzinny biznes. Polega on na budowaniu różnych obiektów. W szczególności zajmujemy się budowa małych budynków gospodarczych, ale ostatnio też specjalizujemy się w budowie basenów. Od teraz je budujemy, ponieważ wielu klientów nas o to pytało. Dlatego też poszerzyliśmy nasze usługi budowlane o budowanie basenów.

Budowa dużego basenu hotelowego

budowa basenów hotelowychTeraz na swoim koncie mamy już kilka udanych zleceń dotyczących budowy basenów. Zazwyczaj dzwonią do nas indywidualni klienci, którzy chcą mieć basen u siebie w domu. Ale ostatnio dostaliśmy zlecenie na zbudowanie basenu w hotelu. Jest to hotel o dużej renomie i co roku ma sporo gości. Mają oni już basen, ale taki zewnętrzny, a teraz chcieli by jeszcze wybudować taki basen kryty. Mają w hotelu dość dużą halę, z której nie korzystają, ale teraz chcą tam zrobić basen. Zwrócili się więc do nas, abyśmy to my im go zbudowali. Budowa basenów hotelowych stanie się chyba naszym głównym dochodem w firmie. Ale to dobrze. Ważne, że są jakieś zlecenia. A za budowę basenu weźmiemy większe wynagrodzenie niż za budowę budynku gospodarczego. Budowa basenu musi być zrobiona dobrze i z dobrych materiałów. Hotel zażyczył sobie dość duży basen. Ma mieć  on charakter sportowego basenu. Wielu gości hotelowych właśnie na takim basenie chce pływać. My nie mamy żadnego problemu z wybudowaniem takiego basenu. Na całe szczecie mamy już jakieś doświadczenie w budowaniu basenów, więc jak najbardziej możemy przyjąć to zlecenie od hotelu. Myślę, że pracę mogą potrwać tak do miesiąca. To ma być dość spory basen, więc potrzeba trochę czasu na jego zbudowanie.

Dostajemy coraz więcej zleceń na budowę basenów. Niedawno zajęliśmy się tą tematyką. Do tej pory raczej budowaliśmy budynki gospodarcze. Ale skoro jest tak duże zainteresowanie budowa basenów, to warto było się trochę przebranżowić. Teraz mamy dość sporo zleceń na te baseny i to coraz częściej od hoteli. Tam można najszybciej się spodziewać, że będzie tam basen i taki klient będzie się do nas zgłaszał.