Wprowadzenie do sprzedaży rusztowań

 

Z uwagi na fakt, że interes kwitł to postanowiłem inwestować więcej. Dzięki temu stałem się właścicielem jednego z największych sklepów w mieście, który oferował towar dla firm budowlanych. Każdy mógł u mnie znaleźć to, czego potrzebował i na dodatek w najniższych na rynku cenach.

Współpraca z producentem rusztowań

rusztowania plettac cenaPosiadałem prawie cały asortyment poza jednym. W ofercie mojego sklepu brakowało rusztowań i zdecydowałem, że nawiążę kontakt z producentem. Miałem na oku już konkretnego producenta, jednak byłem świadomość, że za jego rusztowania Plettac cena nie była niska i musiałem negocjować warunki współpracy. Tylko obniżenie ceny było w stanie zachęcić mnie do współpracy. Owszem, miałem świadomość, że w ofercie mojego sklepu powinny znaleźć się rusztowania, bo klienci o nie dopytywali, jednak zamierzałem negocjować a w tym akurat byłem świetny. Spotkanie z producentem odbyło się na moim terenie, co dawało mi znaczną przewagę. Długo z nim rozmawiałem, ponieważ spotkanie trwało kilka godzin. Ostatecznie jednak stanęło na moim i udało mi się wynegocjować niższą cenę rusztowań. Musiałem jednak zamówić ich sto kompletów, żeby umowa weszła w życie. Zdawałem sobie sprawę, że wszystko sprzedam, gdyż mój sklep odwiedzali klienci z całego województwa a rusztowania udało mi się załatwić w bardzo niskiej cenie. Dogadaliśmy się i po tygodniu rusztowania znalazły się na placu przed sklepem. Naturalnie zainteresowanie było ogromne od samego początku, co mnie nawet nie dziwiło.

Okazało się, że do oferty wprowadziłem najlepsze rusztowania, jakie dostępne były na rynku. Klienci byli zachwyceni i polecali mój sklep wszystkim swoim znajomym. Ja to jednak wiedziałem jak się odnosi sukcesy w handlu i nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszyło.