Używajmy dobrych pudrów w kamieniu

Chyba każda kobieta lubi dbać o siebie i swój wygląd. Nie znam kobiety, która nie lubiłaby lub nie chciałaby się dobrze czuć we własnej skórze. Myślę, że to taka naturalna cecha kobiety. Chęć bycia piękną i docenianą. Skoro możemy troszeczkę pomóc naturze, dlaczego by tego nie robić?

Dobre pudry w kamieniu to podstawa makijażu

dobry puder w kamieniuPodstawą każdego makijażu są dobre kosmetyki, czyli między innymi dobry puder w kamieniu lub sypki. Niektóre kobiety jako podkład preferują podkład w płynie. Technik makijażu jest naprawdę mnóstwo i metod malowania tyle ile kobiet. Ja na przykład, zawsze przed wyjściem z domu nakładam na twarz bazę rozświetlającą z drobinkami złota, bo lubię delikatnie ożywić skórę twarzy. Bazę nakładam także po to, żeby nawilżyć moją skórę, która jest podatna na przesuszenia a do tego bardzo wrażliwa. Na bazę nakładam podkład w kolorze mocno zbliżonym do kolorytu mojej skóry na twarzy. Jest to kolor w naturalnym odcieniu, który nie tworzy efektu maski. Na wierzch podkładu zawsze nakładam dobry puder w kamieniu, który jest wykończeniem mojego makijażu. Na co dzień staram się wykonywać delikatny i subtelny makijaż. Ewentualnie mocniej podkreślam usta w kolorze czerwieni lub beżu, ale to w zależności od aktualnego nastroju, jaki posiadam w dany dzień. Zazwyczaj maluję się tylko bazą pod makijaż, podkładem oraz dobrym pudrem w kamieniu. Stawiam na jakość, chociaż ona nie zawsze idzie w parze z ceną. Nie raz, nie dwa przekonałam się, że produkty mniej znanych marek są bardzo dobrej jakości oraz nie posiadają składników, które szkodą cerze. Czasem zdarza się, że maluję oczy, ale to akurat rzadko. Spowodowane jest to tym, że mam naturalnie długie a do tego ciemne rzęsy, więc nie czuję takiej potrzeby. Niemniej jednak na bardzo ważne wyjścia, oprócz dobrego pudru w kamieniu, używam także dobrego tuszu do rzęs i dobrych cieni do powiek. Dzięki temu czuję się bardziej pewna siebie i kobieco a przecież o to w tym wszystkim chodzi, aby pomóc nam kobietom podbić świat, bo to on leży u naszych stóp. 

Są dni, gdy wykonuję bardziej odważny makijaż. Do tych dni można z pewnością zaliczyć wieczorne wyjścia z gronem przyjaciół czy znajomych. Wychodząc z nimi na kolację czy imprezę zawsze muszę podkreślić oczy. Generalnie zawsze staram się podkreślać urodę chociażby delikatnym makijażem.