Regał ścienny systemowy

 

Jakiś już czas temu musiałam otworzyć całkiem nowy sklep i poszukiwałam ciekawego regału ściennego. Było to już dość dawno temu, dokładnie nie pamiętam kiedy. Jednak jeśli miałabym podać szacunkową datę, myślę, że musiałabym stwierdzić, że było to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu.

Jak zrobić regał ścienny systemowy?

system regałów ściennychJak się okazało nie jest tak łatwy zakupić całkiem nowy regał ścienny systemowy. Dlaczego tak się dzieje? Otóż składa się na to kilka rzeczy. Po pierwsze, co jest najważniejsze, takie system regałów ściennych jest bardzo czasochłonny w produkcji. A co za tym idzie, jego cena jest dość wysoka. Dodatkowo należy tutaj wspomnieć, że trzeba wybrać producenta, którego siedziba znajduje się w pobliżu naszego domu. Dlaczego należy celować w takich właśnie producentów? Otóż chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że taki zabieg ułatwi nam składnie zamówienie. Producent, który ma swój zakład pracy w pobliżu miejsca, gdzie chcemy zamówić dla siebie nowy system regałowy ścienny sam wyśle do nas swojego fachowca, który z pewnością w bardzo profesjonalny sposób zajmie się pomiarami. Jak się okazuje wcale nie jest to łatwe zadanie, a pomiary muszą być zawsze bardzo dokładnie. W innym przypadku to właśnie na nas będzie spoczywać konieczność zmierzenia pomieszczenia, gdzie chcemy postawić całkiem nowy regał ścienny. Wtedy też powinniśmy dostać wszystkie wytyczne od producenta, którego wybraliśmy. Dowiemy się jakie wymiary będą nam potrzebne.

Mnie udało się znaleźć producenta, który miał swoją siedzieć kilka kilometrów od mojego lokalu. Nie miałam więc dodatkowego zajęcia polegającego na pobraniu wymiarów ściany, gdzie miał stanąć mój nowy regał ścienny systemowy. Dodatkowo mogłam zobaczyć próbki materiałów na żywo i wybrać coś dla siebie.