Profesjonalne wykonanie zdjęć

Od dwóch miesięcy planuje sprzedać mieszkanie, mimo że ogłoszenie o sprzedaży jest w sieci wraz ze zdjęciami, zadzwoniła tylko jedna osoba chętna i nie pojawiła się w terminie, w którym chciała obejrzeć mieszkanie. Mój młodszy brat podpowiedział mi, że zdjęć, które wstawiłam, jest za mało i nie są one najlepszej jakości. zdjęć wnętrza?

Wykonanie zdjęć wnętrza — komu je zlecić?

zdjęcia wnętrzMój brat powiedział mi, że zlecić to profesjonalnemu fotografowi, a jeśli nie będę chciała wydawać na to pieniędzy,  to proponuje swoją pomoc. Byłam mu wdzięczna, ale zdecydowałam się zainwestować w fotografa, który wykona zdjęcia wnętrz raz a dobrze, ponieważ zależało mi sprzedaży mieszkania. Zaczęłam szukać w Internecie fotografów oferujących swoje usługi i od razu rozczuliła mnie jedna Pani. Wykonywała ona zdjęcia wnętrz, przed i po pojawieniu się w domu dziecka. Zdjęcia oprócz tego, że były wykonane bardzo profesjonalnie, wzruszały mnie swoją prawdziwością. Były na nich momenty radości, zmęczenia, bałaganu i rodzinnego ciepła. Postanowiłam skorzystać z usług Pani, która oprócz tego, że jest doskonałym fotografem, sprawia, że jej zdjęcia mają duszę. Nie myliłam się, po wykonaniu przez nią zdjęć, czułam, że uda mi się szybko i łatwo sprzedać mieszkanie. Były nieporównywalne do moich. Uwydatniały atuty mieszkania, takie jak duża przestrzeń i niwelowały drobne niedoskonałości, tak że oglądający ogłoszenie nie mógł ich dostrzec. Jak już mówiłam, Pani fotograf wydobyła z mojego mieszkania piękno i tchnęła w te zdjęcia życie.

Sama wywołałam sobie kilka na pamiątkę mieszkania, do którego byłam bardzo przywiązana. Zafascynowało mnie, że zdjęcia wnętrz wykonane z odpowiednią uważnością mogą oddać atmosferę domu, który na nich widnieje. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i zaczęłam przeglądać blogi dotyczące fotografii, jak i architektury wnętrz.