Praktyczne przyczepki rowerowe

Narodziny dziecka wcale nie muszą oznaczać rezygnacji z dotychczasowych aktywności fizycznych. Szczególnie jeżeli rodzice lubią spędzać czas na rowerze, ponieważ dzięki specjalnie dostosowanym przyczepkom mogą zabrać swoje maluszki na przejażdżkę. Ponieważ niektóre firmy umożliwiają zamontowanie w środku fotelika samochodowego, to możemy zabierać w podróż nawet niemowlaka.

Wyposażenie przyczepek rowerowych Croozer

przyczepki rowerowe croozerNie ma nic lepszego niż wspólne spędzanie czasu z dzieckiem, niekoniecznie przed telewizorem. Maluchy uwielbiają aktywność fizyczną, więc na pewno będą zachwycone, kiedy zaproponujemy im przejażdżkę rowerową. Trzy – czterolatki potrafią już jeździć na rowerze, ale z pewnością nie pojadą w daleką wyprawę, dlatego przyda się dobra przyczepka, którą rodzic doczepi do swojego roweru. Na rynku znajdziemy wiele firm produkujących taki sprzęt, ale najlepsze są przyczepki rowerowe Croozer. Wyróżnia je wysoka jakość, niewielka waga i możliwość przewożenia jednocześnie dwójki dzieci. Model przyczepki z firmy Croozer umożliwia wpięcie fotelika samochodowego dla niemowlaka, który nie potrafi jeszcze siedzieć. Choć w przeważającej części z przyczepki korzystają starsze dzieci, które potrafią już siedzieć, albo nawet chodzić. Fotel, w którym siedzą, posiada możliwość regulacji ułożenia, więc maluch może być w wyprostowanej pozycji, albo leżeć. Dzięki temu dzieci mogą podziwiać okolice w trakcie jazdy, albo słodko drzemać. Przyczepki mają dość duże otwory okienne, które dają dużo światła. Dodatkowo są pokryte specjalną siateczką zabezpieczającą przed owadami. Firma Croozer montuje w swoich przyczepkach doskonałej jakości amortyzatory, które niwelują wstrząsy podczas jazdy, oraz mocne hamulce, które maksymalnie skracają drogę hamowania. Przyczepka jest wyposażona w dyszel rowerowy i demontowane, przednie koło.

Każdy kto chce spędzać z dzieckiem aktywnie czas na rowerze, powinien się zaopatrzyć w taką przyczepkę. Jest łatwa w montażu i demontażu, ponieważ posiada nowoczesny system, umożliwiający rozłożenie i złożenie jej jedną ręką. Przyczepkę rowerową możemy zamienić na praktyczny wózek do biegania, dzięki demontowanemu przedniemu kołu. Modele przyczepek z firmy Croozer są godne polecenia i posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.