Lekkie domy szkieletowe

 

Budowa domu dla wielu osób oznacza inwestycje rzędu kilkuset tysięcy złotych, ponieważ najczęściej wybierają modele murowane. Jednakże dotyczy to głównie projektów domów jednorodzinnych które mają dużą powierzchnię i też piętra.

Ile kosztuje dom szkieletowy?

domy szkieletowe tomaszów mazowieckiNa rynku działa Wiele firm budowlanych które specjalizują się w budowie tak zwanych domów lekkich, ponieważ nie Wymagają one wykonywania tak zwanych prac mokrych. Mogą to być domy szkieletowe, kanadyjskie a nawet wielorodzinne, których głównym materiałem budowlanym jest drewno. Jeżeli zależy nam na budowie ekonomicznego i ekologicznego domku to najlepsze będą domy szkieletowe Tomaszów Mazowiecki jest miastem, w którym na pewno znajdziemy firmę budowlaną specjalizującą się w takich projektach. Przeważnie wybierane są gotowe domy szkieletowe o powierzchni do 70 M2, ponieważ można je postawić już za około 30 000 zł kropka W tej cenie otrzymuje się całoroczny budynek w stanie surowym zamkniętym do samodzielnego montażu i wykończenia. Jego budowa jest bardzo szybka, ponieważ w dużej części jest on montowany z gotowych prefabrykatów, w całości przygotowywany w halach produkcyjnych, a jedynie na miejscu budowy montowanych do formy domu. Przede wszystkim, jest to domek lekki, gdyż jego konstrukcja jest w całości wykonana z drewna, a ściany mogą stanowić specjalne płyty znaczy niektóre wymagają jedynie odpowiedniego ocieplenia. Z każdym rokiem przebywa osób, które decydują się na budowę takiego domu, ponieważ jest ona ciepły, komfortowy i co najważniejsze tani.

Jak widać, postawienie domu wcale nie musi oznaczać inwestycji w wysokości kilkuset tysięcy złotych, gdyż można to zrobić za kilkadziesiąt tysięcy. Co prawda nie będzie to domek piętrowy, a jedynie parterowy zagospodarowanym poddaszem, jednakże będzie w nim dużo przestrzeni.