Lampa znanej marki wygrana na aukcji

Lubiłem robić zakupy na portalach aukcyjnych, ponieważ w ten sposób nie raz udało mi się kupić coś w bardzo atrakcyjnej cenie. Taką właśnie drogą nabyłem swój rower, z którego jestem bardzo zadowolony oraz kilka innych, przydatnych rzeczy do domu.

Lampa zakupiona drogą licytacji 

lampy zumalineKażdego dnia przeglądałem oferty, bo nigdy nie wiadomo, czy nie przytrafi się jakaś interesująca okazja. Tak właśnie było w niedzielę. Jeden ze sklepów wystawił na sprzedaż lampy Zumaline, które doskonale znałem i ceniłem. Oczywiście od razu stwierdziłem, że przyda mi się taka lampa w salonie i zdecydowałem się wziąć udział w licytacji. Aukcja trwała trzy dni i codziennie ją śledziłem. Za bardzo zależało mi na tej lampie i dlatego tak bardzo zależało mi na wygraniu licytacji. Miałem świadomość ile takie lampy kosztowały w sklepie i na tej podstawie ustawiłem cenę maksymalną, którą byłem w stanie zapłacić za lampę. Była ona nowoczesna i stylowa, więc idealnie nadawała się do mnie do salonu. Ostatnie minuty aukcji były dla mnie bardzo ekscytujące. Na szczęście nikt nie przebił mojej oferty i dzięki temu stałem się właścicielem markowej lampy, którą udało mi się nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Od razu zapłaciłem za towar i wybrałem formę dostawy. Zdecydowałem się na usługi firmy kurierskiej, ponieważ chciałem, żeby lampa dotarła do mnie jak najwcześniej. Odebrałem ją już po dwóch dniach i ustawiłem w salonie. To był jeden z moich najbardziej udanych zakupów w ostatnim czasie.

Codziennie śledziłem oferty na portalu aukcyjnym i dzięki temu udało mi się też kupić dębowe biurko. Cena była dość wysoka, jednak warto było wydać na to biurko takie pieniądze, bo było solidne i mocne. Dużo pracowałem w domu i potrzebowałem takiego właśnie biurka do pokoju.