Filtrowana woda z dystybutora

Na pewno nie raz spotkaliście się z nimi. Znaczna część nawet z nich korzystała, a mniejsza korzysta z nich regularnie. Chodzi o dystrybutory do wody. Jest to niesamowite osiągniecie techniki, które pozwala dozować wodę pitną w sposób ekonomiczny i higieniczny. Z dystrybutorami wody możemy spotkać się przede wszystkim w biurach, korporacjach, czy urzędach, ale już teraz można je spotkać nawet w przychodniach, czy u dentysty! Są to urządzenia, które pojawiają się coraz częściej wokół nas.

Najnowsze dystrybutory filtrują wodę!

dystrybutory filtrujące wodęNa pewno jest kilka osób, które nie widzą, czym są dystrybutory. Śpieszę więc z wyjaśnieniem. Otóż dystrybutory do wody to urządzenia, które posiadają ogromną butlę wody umieszczoną do góry nogami na pozostałej części dystrybutora. Obok posiadają uchwyt, w którym znajdują się plastikowe kubeczki jednorazowe. W dolnej części dystrybutor posiada dwa przyciski-niebieski i czerwony. Wystarczy wyjąć plastikowy kubeczek z uchwytu, nacisnąć kubeczkiem przycisk i do kubeczka naleje się woda. Po naciśnięciu przycisku niebieskiego zimna, a czerwonego-ciepła. Ilość wody, którą możemy nalać jest dowolna. Regulujemy ją długością naciśnięcia guzika. Ostatnio jednak na rynku pojawiły się dystrybutory filtrujące wodę. Jak wiemy, moda na bycie fit przywołała również filtry do wody. Takie też pojawiły się w dystrybutorach. Jest to doskonałe rozwiązanie, które zapobiega przeniknięciu zabrudzeń, czy kamienia do naszego napoju. Dystrybutory filtrujące wodę są tak samo, jak tradycyjne dystrybutory znacznie bardziej ekonomiczne, niż tradycyjne butelkowane wody. Dodatkowo są higieniczne, co zapewnia filtr oraz jednorazowy plastikowy kubeczek. Nic więc dziwnego, że pracodawcy zaczęli coraz częściej zaopatrywać się w dystrybutory filtrujące wodę, zamiast standardowych dystrybutorów. Ich liczne zalety kuszą także właścicieli prywatnych gabinetów stomatologicznych, czy lekarskich!

Zalety zwykłych dystrybutorów wody pitnej są niepodważalne: duża higiena, większa oszczędność, niż w przypadku wody butelkowanej, możliwość wybrania temperatury wody, a jeśli dodamy do tego możliwość filtrowania naszego płynu to można pokusić się o stwierdzenie, że jest to urządzenie idealne. Warto więc korzystać z takich urządzeń kiedy chce nam się pić w kolejce do lekarza, czy też podczas upalnego dnia w pracy. Pracodawców natomiast zachęcam do zainteresowania się ofertami producentów dystrybutorów do wody.