Drukowanie reklamy poprzez uv

Dwa lata temu otworzyłam wraz ze swoją młodszą siostrą małą kawiarnię w Gdyni. Odkąd pamiętam lubiłyśmy piec ciasta, ciasteczka czy nawet torty oraz serwować pięknie udekorowane kawy, dlatego kiedy ktoś z naszych wspólnych znajomych podrzucił nam ten pomysł, pomyślałyśmy sobie dlaczego nie? Gdynia to nasze rodzinne miejsce, więc jeśli miałyśmy gdzieś otwierać swój biznes to właśnie tam.

Dlaczego wybrałam druk uv?

drukowanie uv gdyniaZdecydowałyśmy z Weroniką, że przydałaby nam się jakaś reklama, dlatego rozpoczęłam szukanie informacji w tym temacie. Według tego, co udało mi się znaleźć to najbardziej powszechną stosowaną formą druku jest właśnie drukowanie uv Gdynia posiada kilka punktów, które zajmują się drukiem uv. Podczas spotkania z osobą, która bezpośrednio zajmuje się drukiem, dowiedziałam się, iż najbardziej popularny jest, ponieważ na bardzo wielu niestandardowych materiałach można zastosować ten druk. Zdecydowanie jego zaletą jest to, że druk uv jest najbardziej wytrzymały na wszelkie czynniki atmosferyczne. W związku z tym bez żadnych obaw można zastanawiać się bądź wybrać opcję reklamy na zewnątrz budynku. Chciałyśmy z Weroniką wykonać oryginalną reklamę naszej kawiarni, dlatego z gotowym projektem przyszłam do firmy. Poprosiłam, żeby został wykonany na pleksi szkle, ale można także na kartonie, płytach pcv czy innych niestandardowych materiałach, co jest nie małym zaskoczeniem. Jako że moi rodzice są niesłyszącymi osobami, mam od urodzenia kontakt z takimi ludźmi czy takimi, którym następuje stopniowe lub postępujące pogorszenie się wzroku. Dlatego postanowiłam zadbać o reklamę także dla osób niewidomych i dla nich poprzez wielokrotne drukowanie uv można uzyskać efekt tak, jakby żeby poprzez wypukły tekst mogli czytać. W każdym razie podsumowując druk uv sprawdzi się pod każdym względem, ponieważ można zastosować go na większości materiałów oraz wydruk jest czytelny, a co więcej estetyczny.

Niewątpliwym atutem tej technologii jest to, że podczas produkowaniu zamówień pracownik jest bezpieczny, ponieważ nie są wydzielane szkodliwe substancje, co moim zdaniem jest bardzo dużym plusem. Mówi się, że drukowanie uv sprawdza się zarówno podczas drukowania małych projektów jak i tych wieloformatowych zamówień. Niewątpliwie ogromną zaletą jest to, że druk jest strasznie wyraźnie.