Dobre miejsce na wesele

 

Odpowiednia sala stanowi ważną część urządzania wesela. Zbyt mała czy nieatrakcyjna sprawi, że zabawa będzie znacznie gorsza. Wybór sali jest więc bardzo istotny i powinien być jedną z pierwszych rzeczy jakimi zajmiemy się, gdy planujemy urządzić wesele. Najlepiej zająć się tym przynajmniej na rok przed planowanym ślubem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali?

sala weselna warszawa i okoliceTaki termin nie jest przypadkowy – niektóre pary szukają sali nawet na dwa lata wcześniej. Szybsze przygotowania pozwalają znaleźć idealne miejsce, które odpowiada nam pod każdym względem, a potem można dopasować do niego inne terminy: samego ślubu, fotografa, didżeja czy zespołu. Jakie są najważniejsze cechy dobrej sali? Powinna być odpowiednio duża, aby pomieścić wszystkich gości. Musi zapewniać dużo miejsca do tańca. Dobrze, jeśli stoły i parkiet nie są rozdzielone na dwie różne sale, bo to nie sprzyja zabawie. Sala powinna mieć też atrakcyjny wystrój, który będzie stanowić dobre tło dla dekoracji. Same meble z kolei mają nieco mniejsze znaczenie, skoro i tak stoły będą zasłonięte obrusami, a na krzesła można nałożyć pokrowce. Ważny jest też dobry dojazd i miejsca parkingowe oraz, przede wszystkim, smaczne jedzenie. Jeśli poszukamy odpowiednio wcześnie, z pewnością trafi się nam idealna sala weselna Warszawa i okolice to doskonałe miejsca na takie poszukiwania. Nie tylko w samym mieście, ale też w okolicznych miejscowościach trafimy na bogatą ofertę lokali na naszą imprezę.

Jeśli goście na wesele zjeżdżają się z daleka, powinniśmy przy wyborze sali kierować się też tym, czy równocześnie możemy wynająć miejsca noclegowe w pokojach czy domkach. Jest to popularne rozwiązanie, a przy tym bardzo wygodne. Takie sale często w gratisie dokładają nocleg dla młodej pary w ładnie urządzonym pokoju czy apartamencie.