Części do maszyn od CASE

Ciężki sprzęt przydawał się na każdej budowie, i była to oczywistość. Nie było chyba żadnej sytuacji, w której nie wykorzystywalibyśmy koparek czy ładowarek przy pracy, szczególnie do prac ziemnych i tworzenia podstawy pod fundamenty wysokich budynków. Normalne więc było, że przy tak intensywnym wykorzystywaniu sprzętu, zużycie będzie nieuniknione i w końcu trzeba będzie wymienić podzespoły, żeby nie doprowadzić do awarii czy wypadku na placu budowy.

Części do maszyn budowlanych CASE

zamienne części CASEOd początku istnienia firmy, większość ciężkiego sprzętu zamawialiśmy od CASE. Była to solidna firma, produkująca zarówno maszyny rolnicze jak i budowlane, o jakości rywalizującej z najlepszymi producentami przemysłowymi, jednak normalne było, że nawet najwyższej jakości maszyna będzie wymagała w końcu napraw, szczególnie taka, która jest intensywnie wykorzystywana i poddawana znacznym obciążeniom. Na szczęście, zamienne części CASE były bardzo szeroko dostępne, nie tylko od producenta, ale również od wielu sprzedawców, mających w ofercie ciężki sprzęt budowlany lub rolniczy. Zamawianie części zamiennych i dodatkowych prosto od producenta miało jednak niewątpliwą zaletę, gdyż przy stałych zamówieniach, głownie składanych przez firmy budowlane takie jak nasza, można było uzyskać bardzo atrakcyjne rabaty, czy wyższe terminy gwarancyjne na sprzęt czy maszyny, a w niektórych wypadkach nawet możliwość darmowego serwisowania sprzętu na gwarancji. Sklepy producenta miały również najszerszą gamę części, do największej ilości najróżniejszych modeli maszyn, czy to podzespołów zamiennych do silników czy części hydraulicznych, czy też dodatków, różnego typu lemieszy, podnośników i specjalistycznych części.

W sprzedaży były części przeznaczone zarówno do jednego typu i rodzaju maszyny, jak i części uniwersalnych, które można było stosować zamiennie w wielu różnych modelach, bez względu na oryginalne przeznaczenie. O przesyłki ani montaż części nie musieliśmy się obawiać, bo jedną z usług standardowych była dostawa do klienta, lub też możliwość zainstalowania podzespołów w warsztacie firmowym w cenie samych części. Usługi oraz same cześci były bardzo solidne, a odkąd tylko ich używaliśmy, ani razu nie zawiedliśmy się na producencie, ani też na jego wyrobach.