Świeże jedzenie z automatu Necta

Pracuję jako specjalista do spraw promocji w dużym klubie sportowym. Na ostatnim zebraniu, dyrektor zasugerował nawiązanie współpracy z firmą zajmującą się rozwiązaniami gastronomicznymi. Chodziło przede wszystkim o zapewnie miejsca na napoje i posiłki, by zawodnicy mogli zaopatrzyć się w naszym klubie.

Automat vendingowy w klubie sportowym

nectaNa początku nie bardzo wiedziałem, w jaki sposób podejść do tematu. Spotkałem się z moim przyjacielem Mateuszem, który posiada własną firmę cateringową. Doradził mi, bym zainteresował się sprawdzonym automatem chłodzącym marki Necta. Zasugerował, że może zajmować się przygotowywaniem posiłków dla zawodników naszego klubu, jeśli zapewnimy mu ten automat. Powiedziałem, że rozeznam się w temacie i zacząłem szukać informacji. Okazało się, że w przeciwieństwie do tradycyjnych maszyn chłodzących, Necta posiada specjalny mechanizm obrotu talerzy. Każda jego półka jest wyposażona w obrotowy mechanizm, który pozwala na wybór potrawy spośród różnorodnej oferty. Dodatkowo, można w nim umieszczać napoje białkowe i ręcznie przygotowane koktajle. Bardzo zdziwiła mnie spora pojemność automatu Necta, otóż w zależności od naszych środków, mogliśmy wyposażyć maszynę aż w kilkaset pozycji! Kiedy ponownie skontaktowałem się z moim przyjacielem Mateuszem, to spytałem się go o szczegóły oferty cateringowej. Powiedział, że obecnie pracują nad specjalną linią wysokokalorycznych sałatek dla sportowców. Oczywiście, maszyna chłodząca Necta mogła pomieścić ich kilkanaście rodzajów, zostawiając miejsce na napoje. Mój przyjaciel Mateusz potwierdził też informację, że automat posiada system wewnętrznej kontroli, więc jest odporny na awarię zasilania. Jest to szczególnie ważne latem, kiedy temperatury na zewnątrz sięgają powyżej trzydziestu stopni. Bez wahania zaproponowałem dyrektorowi zakup maszyny. Zgodził się, i już po upływie kilku dni zamontowaliśmy automat. Mój przyjaciel Mateusz dostarczał codziennie świeże posiłki, a zainteresowanie pojawiło się już przy pierwszym treningu piłkarzy.

Dyrektor jest zadowolony z naszej współpracy. Nie ukrywam, że maszyna doskonale spełnia swoje zadanie i nie posiada żadnych defektów technicznych. Raz wyłączyli nam prąd z powodu remontu, a jedzenie pozostało świeże i smaczne. Cieszę się z jej zakupu, zwłaszcza, że sam z niej często korzystam.