Sprawozdanie finansowe dla prezesa

Lubiłam swoją pracę mimo, iż prezes był względem mojej osoby wymagający. Na finansach znałam się doskonale i potrafiłam wiele zdziałać, co oczywiście miało korzystny spływ na kondycje finansową przedsiębiorstwa. Ciężko pracowałam, ale zarabiałam duże pieniądze.

Konieczność sporządzenia sprawozdania finansowego 

sprawozdania finansowe lublinW piątek wieczorem planowałam się zrelaksować przy lampce wina i książce, bo tydzień miałam ciężki. Zadzwonił jednak do mnie prezes, co mnie zaniepokoiło, bo nie odzywał się w weekend. Wiedziałam już, że to musi być jakaś poważna sprawa. Kiedy odebrałam telefon, to prezes poprosił mnie, żebym przyjechała do firmy i pilnie przygotowała dla niego sprawozdania finansowe Lublin może i nie był daleko, ale nie miałam auta, więc prezes wysłał po mnie taksówkę. Na miejscu był cały zarząd. Sprawozdanie było potrzebne na poniedziałek rano przed naradą i sprawa była pilna. Nie miałam wyjścia i od razu zabrałam się do pracy. Wiedziałam, że jak przygotuję sprawozdanie od razu, to jeszcze skorzystam z wolnego weekendu. Miałam świadomość, że moje poświęcenie dla sprawy zostanie odpowiednio nagrodzone. Jako jedna z niewielu osób w firmie miałam dostęp do wszystkich dokumentów i dzięki temu mogłam zająć się sporządzaniem sprawozdania samodzielnie i od razu. Prezes siedział ze mną ale nie pomagał, więc poprosiłam, żeby jechał do domu. Miałam zapas dobrej kawy i świeży umysł, więc sprawozdanie finansowe poszło mi całkiem sprawnie, bo skończyłam nad ranem.

W zamian za poświęcenie dostałam dwa dni wolne, które były płatne. Moje sprawozdanie było szczegółowo przygotowane i nie zawierało ani jednego błędu. Prezes tylko mi ufał i dlatego zadzwonił do mnie wtedy z prośbą o pomoc. Nigdy go nie zawiodłam a firma była dla mnie najważniejsza.