Sportowy Kross Hexagon R8

Segment rekreacyjnych rowerów górskich jest bogaty w modele firmy Kross. Hexagon R8, to jedna z kluczowych pozycji w ofercie i może ona rywalizować z każdym modelem, oferowanym przez polską, jak i zagraniczną konkurencję. 

Górski R8 od Krossa

kross hexagon r8R „ósemka” to zdecydowanie jeden z najlepiej sprzedających się Hexagonów. Jest to rekreacyjny rower górski, który charakteryzuje się wyjątkową ergonomią. Dzięki niej, pozycja, jaką przyjmujemy za kierownicą jest znacznie bardziej wygodna. Co przekłada się na mniejsze obciążenie kręgosłupa. Natomiast w większości rowerów sportowych, nie mamy do czynienia z tak nowatorskim rozwiązaniem. Zatem jeśli chcemy mieć rower, który zapewni nam optymalną pozycję jazdy, nawet w trudnym terenie Kross Hexagon R8 nada się znakomicie. Napęd pochodzi od najpopularniejszej japońskiej firmy i pozwala na zmianę aż dwudziestu siedmiu przełożeń. Koła o szerokości dwudziestu siedmiu cali, zapewniają jeszcze lepszą przyczepność i większą mobilność. Przedni amortyzator z blokadą zapewnia tłumienie drgań nawet w bardzo trudnym terenie i na dowolnej nawierzchni. Warto też podkreślić, że siodło jest ergonomiczne i optymalnie dopasowane do naszych newralgicznych miejsc. Hexagony występują zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Najlepiej zakupić ten model w jednym z internetowych sklepów rowerowych. Bowiem mają one najniższe ceny. Do R „ósemki” warto też zakupić dodatkowe, firmowe akcesoria, jak oświetlenie, a także błotniki, zwłaszcza jesteśmy amatorami jazdy w terenie.

Rowery górskie to zdecydowanie najbardziej popularny typ jednośladów. Nie jest to przypadek, to zasługa tego, że są zdecydowanie najbardziej uniwersalnymi jednośladami. Hexagon R8 to propozycja dla cyklistów, którzy lubią dozę adrenaliny i agresywną jazdę.

Close Menu