Bezpieczny Escape Room Mokotów

Escape roomy to zdobywająca popularność rozrywka dla ludzi w każdym wieku, zarówno w Polsce jak i na świecie. Często owiane tajemnicą i budzące grozę pokoje o różnej tematyce mrożą krew w żyłach nawet najbardziej wybrednych maniaków horrorów. Efekty świetlne, dymy i dźwięki działając na każdy z naszych zmysłów z osobna pobudzają wyobraźnię i wpływają na emocje, o których nie sposób nam szybko zapomnieć.

Escape Roomy dobrą zabawą!

escape room mokotówTego typu atrakcje oferuje nam każde większe miasto w Polsce, nie dziwne więc jest, że w samej stolicy takich miejsc jest naprawdę sporo i wciąż ich przybywa. Escape room Mokotów, Sadyba, Wola czy Praga, w każdej dzielnicy Warszawy znajdziemy co najmniej jeden obiekt oferujący taką atrakcje. Trwająca zwykle godzinę, czasem dwie, zabawa przeznaczona dla osób w każdym wieku oferuje w swoim repertuarze różnoraką tematykę. Od księżniczek, smoków i smerfów przeznaczonych dla najmłodszych, po zabawne pokoje o charakterze komediowym naśladujące popularną serię Kac Vegas oraz pomieszczenia pełne sekretów najznamienitszych podróżników, aż do ciemnych i mrocznych miejsc przepełnionych krwiożerczymi wampirami i seryjnymi zabójcami przeznaczonych dla tych starszych, czujących potrzebę nagłych skoków adrenaliny. To dobre miejsce, że rozpocząć wieczór ze znajomymi, spędzić razem czas, a przede wszystkim sprawdzić jak bardzo znacie siebie nawzajem i czy umiecie ze sobą pracować. Idealnym pomysłem jest więc zorganizować tam wieczór integracyjny, choć taki początek przyjęcia panieńskiego czy kawalerskiego także długo będziecie wspominać. Fajnie jest razem pogłówkować i wspólnymi siłami otworzyć kolejną kłódkę, która będzie kolejnym krokiem do wyjścia z escape roomu. Koszt takiej przyjemności wcale nie odbiega ceną od popularnego kina czy kręgli, a wynajęcie pokoju pełnego zagadek to koszt około stu złotych, które dzielicie pomiędzy uczestników, a tych może być nawet sześciu.

Pokoje zagadek to dość kreatywna i niecodzienna rozrywka, dzięki której możecie się wzajemnie poznać, a nawet wystawić na małą próbę wasze wzajemne zaufanie. Uczą pracy w grupie i logicznego myślenia, a ponadto dają dużo satysfakcji i uśmiechu. Jest to świetna alternatywa dla wspomnianego już kina czy domowych posiadówek przy czipsach i coli. Fajnie jest czasem spróbować zrobić coś innego!